Ev Dekorasyon, Kendin Yap, Mutfak, Yaratıcı Fikirler

Eşyalarım Sığmıyor Diyenler İçin 4 Pratik Fikir

Paylaşmak Önemsemektir!

Yaşam alanınızın boyutları yetmiyor ve bu sebeple evinizde mutlu değil misiniz? Evinize ayıracağınız 1-2 gün sayesinde muhteşem depolama alanları oluşturmak sizlerin elindee. Artık yaşam alanlarınızın darlığı veya eşya kalabalığı gibi sorunlardan dolayı mutsuz geçen günlere sünger çekme vakti sizlerin elinde!

  1. Evin ölü alanlarını değerlendirme

Erzak bölümleri, koridorda kalan ölü bölgeler, merdiven altı bölgeler gibi birçok alana yapacağınız doğru dokunuşlar ile geniş bir depolama alanı yaratabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi küçük evlerinden şikayet etmesinden dolayı ölü bölgeleri değerlendirmek metrekare bakımından ciddi kar yapmanızı sağlar.

  1. Merdivenli evler için gizli bölmeler

Merdiven basamakları, merdiven altında yer alan gizli bölge veya boş duvar alanlarını küçük usta dokunuşları ile depolama alanlarına döndürebilirsiniz. Dekorasyon fikirleri kapsamında pek çok yaşam alanı sahibinin merdivenli evlerine bu tip dokunuşları yaptığı biliniyor. Söz konusu bu işlemlerle beraber Eşyalarım Sığmıyor Diyenler İçin 5 Pratik Fikir dahilinde ‘merdiven’ bölümlerini düşünmelerini öneriyoruz.

  1. Duvarlara raf asın

Boş olan duvarlarınız için aksesuar kullanmak yerine depolama alanları oluşturun. Raf, bunlar arasında en doğru tercih olacaktır. Bir kitaplık veya mutfak alanında kullanılan raf ile akıllı ev aletlerinizi konumlandırabilir ve eşya kalabalığından tamamen sıyrılabilirsiniz.

  1. Yatak alt alanlarını değerlendirin

Genelde ‘bazalı’ olarak satılan yataklarınız eğer bazasız olarak sunulduysa, bu durumda keyzlere yönelerek yeni depolama alanları oluşturabilirsiniz. Söz konusu bu hizmetlerin doğru bir şekilde uygulanması ile beraber en ideal sonuçlar alınabilecek ve Eşyalarım Sığmıyor Diyenler İçin 5 Pratik Fikir kapsamında doğru sonuçlara anında erişebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir