Ev Dekorasyon, Kendin Yap, Yaratıcı Fikirler

Evinizi Ferahlatacak 4 Fikir

Paylaşmak Önemsemektir!

Her mevsimin kendine has güzelliği vardır. Yaşam alanlarınızı çok daha çekici, zarif ve mutluluk dolu bir ortama dönüştürmek sizlerin elinde.

Evinizi Çiçeklendirin ve Şirin Saksılar ile Donatın

İnsandan başka canlının yer alması demek her zaman bir ortamın daha huzurlu bir alana dönüşmesini sağlar. Bazen bir çiçek, bazen bir akvaryum bazen de saksılarla donatılmış bir balkon içinizi açacaktır.

 Bu sebeple çiçeklere gösterilen ilgi, evlerin daha şık bir konuma ulaşmasına yardımcı olurken sizi de rahatlatacaktır. Evinizi ferahlatacak 4 dekorasyon fikirden ilk önerimiz evinizi çiçeklendirmek olabilir. İster duvara süs şeklinde asacağınız minik saksı ve çiçek türleri, isterseniz camın önünde ki mermer kısmına donatacağınız onlarca farklı çeşit çiçekler… En ufak dokunuşlar dahi evinizde ferahlığı yakalamanıza yardımcı olacak.

Rengarenk tablolar

Evinizin boş alanlarını rengarenk tablolar ile süslemek ister misiniz?

Son dönemlerin modası olan kanvas tablolar, evinize şık dokunuşlar yapmanıza aracılık ediyor. hem de fazla ücret ayırmadan, dilediğiniz şıklığı tamamen göz zevkinize göre yaratmak sizlerin elinde. Salonda ki büyük duvarınızın boş durmasına katlanamıyor musunuz? Koridorlarınızda ki duvarları renklendirmek mi istiyorsunuz? Kanvas tablolara mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

‘Kendin Yap’ Projeleri

İnternet teknolojisinin gelişmesi ile beraber pek çok kişi ‘kendin yap’ projelerine ağırlık verdi. Bu sebeple herhangi bir obje veya benzeri ürünün tasarımı sizlere ‘kendi el emekleriniz’ sebebiyle evinizde huzur kazandıracaktır.

Evinizi ferahlatacak 4 fikir kapsamında birçok yerli ve yabancı site siz değerli kullanıcılar için binlerce farklı kendin yap projesini sunuyor. Evinize kendi el zanaatınızla hazırlanmış olan objeleri yerleştirebilir ve fazla para harcamadan şık bir ortam zemini oluşturabilirsiniz.

Yeni Işıklandırmalar

Evinizin ışıklandırma sistemini değiştirin! LED ışıklar, ayaklı abajurlar, rengarenk ışıklar, rüstik ışıklar ve çok daha fazlası…

Evin aydınlatma sistemi her daim bulunduğu alanı daha geniş veya daha ferah gösteren unsurlardır. Bu sebeple uygulanması dahilinde doğru dokunuşların yapılacağı alanları oluşturmak yine sizlerin elinde olan bir durum! Evinizi ferahlatacak 4 fikir kapsamında bu tavsiyeleri gözden geçirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir