Ev Dekorasyon, Kendin Yap, Mutfak, Yaratıcı Fikirler

Yapışkanlı Folyo ile Mutfak Dolabı Kaplama

Paylaşmak Önemsemektir!

Mutfaklar kadınların günün büyük bir kısmını geçirdikleri hem yemek yapma hem de oturma alanları olarak kullanılabilen bölümleridir. Hal böyle olunca zaman içerisinde dolapların renklerinden, eski görüntülerinden sıkılmaları normaldir. Mutfak dolaplarının değiştirilmesi, gövdelerinin sağlam olması halinde kapaklarının yenilenmesi hepsi düşünüldüğünden daha maliyetli olması nedeniyle insanlar farklı çözüm önerileri ortaya atmaktadır. Dolaplarınızın eskimiş görüntüsünden, renginden sıkıldığınızda gerçekleştirebileceğiniz en pratik ve ekonomik yöntemlerin başında eğlenceli bir süreç olmasıyla birlikte Yapışkanlı Folyo ile Mutfak Dolabı Kaplama gelmektedir.Özel yapışkanlı kâğıtlar olarak anılan malzemeler aracılığıyla evinizin her alanında görsel değişiklikleri çok kısa sürelerde gerçekleştirebilirsiniz. Farklı firmaların ürettikleri yapışkanlı folyolar bulunsa da bizim amacımıza uyan ve kısa süre içerisinde size sorun çıkarmayacak olan ürün AGT olarak anılmaktadır. Mutfak fayanslarında, zeminde dahi kullanabileceğiniz ürün kalitesiyle uzun ömürlü olduğunu insanlara yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vererek kanıtlamıştır. AGT yapışkanlı folyo ürünleri kabarmayan, ıslanmayan yapısıyla hem banyolarda hem de mutfaklarda kısacası suya maruz kalabilecek alanlarda dahi sorunsuzca uygulanabiliyor.

Yapı marketlerden veya dekorasyon mağazalarından satın alabileceğiniz yapışkanlı folyo kağıtlar firmalardan firmalara değişkenlik gösterse de geniş desen ve renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Mutfak dolaplarının kapaklarının yeni bir görüntüye sahip olması amacıyla son yıllarda özellikle parlak olan modelleri tercih edilen yapışkanlı folyo kâğıtlar çıkarma, sökme, takma işlemlerinde ve yapışma konusunda herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.

Mutfak dolapları modül olarak tasarlanmakta ve montajı bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Dolapların renginin tamamını değiştirmek sizler için radikal bir kararsa modül olarak değişiklik yapabilir ve ortaya çıkan sonuca göre farklı senaryolar deneyebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızın alt ve üst modüllerinin beyaz olması durumunda üst modüllere dokunmayıp beyaz bırakarak, alt modüllerde yapışkanlı folyo ile farklı renk veya desen seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Beyaz renk üst modüllerin altına yapışkanlı folyo uygulaması aracılığıyla kırmızı, mint yeşili, fuşya ve açık mavi tonları gibi renk seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Yapışkanlı folyo ile mutfak dolabı kaplama uygulamasını ekonomik bir şekilde gerçekleştirdikten sonra evinize gelen misafirlerden aldığınız yorumlarla uygulamayı neden daha önce keşfetmediğinize dair kendinize kızacaksınız. AGT ürünlerini tercih ederek yıllardır kullandığınız ve zaman içerisinde sıkıldığınız mutfaklarınız için farklı bir dekorasyon oluşturmuş olacaksınız.

Avangart dekorasyon ürünlerinin ve renklerinin yerine modern tarz çizgilerin tercih edildiği mutfaklarda alt ve üst modül için farklı renk uygulanması özellikle her iki rengin de açık olması durumunda daha ferah ve geniş bir alana sahip olduğunuz hissini uyandırmaktadır. Özellikle küçük alanlara sahip olan mutfaklarda mutfak dolaplarınızın rengini değiştirmek istediğinizde      gözü yormayan renkleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de mutfağınızı folyo ile yenilemek istiyorsanız ve bu işi ustasına yaptırmak istiyorsanız isimdustu.com hazır mutfak ustalarından teklif almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

3 Comments

  1. Bende bundan yaptırmak istiyorum şimdilik araştırıyorum ancak daha sonra yapışkanlı folyoyu alınca sizden de usta için teklif alırım heralde 🙂

  2. Çok faydalı bir blog yazısı olmuş. Buna benzer kendimizin yapabileceğimiz konular bulup yazabilirseniz çok güzel olur. Bloğunuzun daha da canlandırılmasını istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir